Doprovodné programy

Push & Play

Kdo nejrychleji stiskne tlačítko, může odpovídat na otázky. Zábavná týmová hra založená na jednoduchém principu, který vychází ze známých televizních pořadů typu Co na to Češi. Dynamické otázky, logické úkoly, vizuální hádanky či hudební ukázky… prostě buďte rychlejší, hrajte a bavte se!

Kam se PUSH&PLAY hodí?

Doba trvání: 2 hodiny
Počet hráčů:  minimálně 16

Vic info

Mad Head Show

Mad Head je nová týmová zábavná show, ve které vůbec nejde o faktické znalosti, ale o logiku, šikovnost, humor a kreativitu. Ať už se jedná o otázky hudební, vizuální, nebo dokonce interaktivní, v první řadě je to večer plný uvolněné atmosféry, improvizace, zábavy a napětí. Nepostradatelnou součástí hry je humor založený na dialogu s hráči a hudební reakce. Celou hrou vás tedy provází profesionální moderátor a DJ. Hlavním cílem MAD HEAD SHOW je zábava!

Kam se MAD HEAD SHOW hodí?

Doba trvání: 1,5 – 3 hodiny
Počet hráčů:  minimálně 30

Vic info

Mafia

psychologická hra s detektivním dějem na motivy legendární deskovky. Proti sobě stojí dvě skupiny – organizovaná menšina (mafie) a neorganizovaná většina (civilní obyvatelé). Kdo získá vládu nad městem? Součástí hry je stylová atmosféra a rekvizity, které vás naplno vtáhnou do děje. Celou hrou provází profesionální moderátor.

KAM SE MAFIE HODÍ?

Doba trvání: 2 hodiny
Počet hráčů: 8-20
Dress code: „mafie“

Vic info

Soutěž detektivů

Soutěž detektivů je skupinová detektivní hra, kde se od každého družstva očekává, že rozplete záludný zločin za 2 hodiny herního času. Video z místa zločinu, výslechy podezřelých a skupina soudních lékařů vám s tím pomohou.

KAM SE SOUTĚŽ DETEKTIVŮ HODÍ?

Doba trvání: 2 hodiny
Počet hráčů: alespoň 10

Vic info

Moderování akcí, DJ a další

Moderátor

Působí jako propojovací element mezi programem eventu a hosty. Zprostředkuje předání nezbytných informací, případně se sám postará o program a zabavení hostů. Naši moderátoři jsou vždy dobře naladěni a mají tu správnou pozitivní energii a náladu pro to, aby obohatili každý váš event.

DJ a ozvučení akce

Nabízíme služby pouze profesionálních DJ, kteří pracují s kvalitní a značkovou aparaturou, sledují hudební novinky a umí rychle reagovat správným hudebním doprovodem na vzniklé situace v průběhu akce. Správným výběrem DJ si pojistíte celkovou atmosféru vaší akce.

Vic info

Únikové hry v Endorfinu

Endorfin je první v ČR, kde na jednom místě najdete 5 únikových her na filmová témata (Star Wars, Titanic, Saw, Freddy Krueger, Márnice), ve kterých může v jeden moment hrát až 23 osob. Naším prozatímním rekordem je otočení 86 lidí v 5 hrách za 4,5 hodiny.
Únikové hry jsou oblíbenou zábavou, která Vás nabije novou energií, nechá zapomenout na problémy a dlouhodobě nabije pozitivnímu emocemi. Únikové hry přinášejí reálný užitek a rozvíjejí osobní kvality člověka: vnímavost, paměť, myšlení a logiku, sílu vůle, schopnost pracovat v týmu.

Náročnost a trvání her můžeme přizpůsobit, stejně tak je možné hry i částečně personifikovat.

Vic info

Nezávazná poptávka

    Kontaktní formulář

    Souhlasím se správou osobních údajů

    Naši partneři

    Logo Spojujeme