Teambuilding

Hledáte zajímavý prostor a pestré aktivity pro pořádání teambuildingu?

Teambuilding v Endorfinu

Designové prostory, únikové hry, zábavný program a bar – ideální místo pro váš teambuilding. Vyzkoušejte některou z našich pěti únikových her TitanicMárnice I a Márnice II, Saw, Star Wars a Freddy Krueger a/nebo se skvěle pobavte na zábavné týmové hře Mad Head , Mafie, Soutěž detektivů či Push & Play. Samozřejmostí je pestrý catering, moderátor či DJ. Zajímavým zpestřením může být i grilování, karaoke či stolní fotbálek 🙂

Únikové hry může v jeden moment hrát až 23 osob. Naším prozatímním rekordem je 86 lidí v 5 hrách za 4,5 hodiny. Náročnost a trvání her či samotný soutěžní formát můžeme přizpůsobit, stejně tak je možné hry i částečně personifikovat. Využít můžete i služby profesionálního psychologa, který počínání jak týmů tak i jednotlivců v jednotlivých hrách vyhodnotí.

Prokažte schopnost týmové spolupráce, buďte kreativní a na znalosti ze školních lavic zapomeňte. V neformální atmosféře pak snadno odhalíte týmové hráče či přirozené leadery. Veškeré aktivity lze připravit a nakombinovat individuálně tak, aby se dali využít i jako originální forma assessment centra.

Nezapomínejte však na to nejdůležitější. Všechny aktivity si pořádně užít a pobavit se!

Nevíte, co vybrat? Nakombinujte strach se zábavou, výjimečné jídlo se skvělým pitím a nechte si rozproudit endorfin v žilách.