Teambuilding

Hledáte zajímavý prostor a pestré aktivity pro pořádání teambuildingu?

Teambuilding v Endorfinu

Designové prostory, únikové hry, zábavný program a bar – ideální místo pro váš teambuilding. Vyzkoušejte některou z našich pěti únikových her TitanicMárnice I a Márnice II, Saw, Star Wars a Freddy Krueger nebo se skvěle pobavte na zábavné týmové hře (Mad Head či Push & Play). Zajímavým zpestřením může být i karaoke 🙂 Na únikových hrách se může během hodiny protočit až 22 osob, ostatní se mohou věnovat některé zmíněných zábavných her. Prokažte schopnost týmové spolupráce, buďte kreativní a na znalosti ze školních lavic zapomeňte. Samozřejmostí je pestrý catering, moderátor či DJ, a tak pro vás připravíme individuálně veškeré aktivity, které lze využít i jako originální formu assessment centra. V neformální atmosféře lze snadno odhalit týmové hráče či přirozené leadry. Důležité je si u nás všechny aktivity užít a pobavit se!

    Nevíte, co vybrat? Nakombinujte strach se zábavou, výjimečné jídlo se skvělým pitím a nechte si rozproudit endorfin v žilách.

Sledujte náš blog

Chcete vědět, co je u nás nového? Sledujte náš blog a mějte neustále přehled o všem, co se u nás děje. Nebo se přihlašte k odběru našeho newsletteru:


Souhlasím se správou osobních údajů.